Proeverijen

Wijnuithongarije.nl biedt de mogelijkheid om op ontspannen wijze heerlijke Hongaarse wijn te proeven met familie, vrienden, kennissen of collega’s. Wijn proeven kan bij u thuis of op locatie. Het aantal deelnemers ligt tussen de 8 en 14, maar de exacte grootte is bespreekbaar.
De proeverijen worden volledig op maat worden samengesteld uit een assortiment van 250 verschillende Hongaarse wijnen. Uiteraard nemen we wijnglazen, koelers, waterkannen, spuugbakken en formulieren voor de proefnotities met achtergrondinformatie allemaal mee. De gemiddelde proeverij duurt ongeveer 2,5 uur, waarin we 10 wijnen proeven en zijn al mogelijk vanaf 15 euro per persoon !!
Tijdens de proeverij gaan we op reis door het prachtige Hongarije. We drinken heerlijke wijnen uit diverse Hongaarse wijnregio`s. Rood, wit en rosé van internationale en inheemse druiven verrijken uw pallet. Tijdens het proeven zal er meer worden uitgelegd over de juiste manier van proeven, verschillen tussen kurk en schroefdop, diverse wijnweetjes, achtergronden van wijnhuizen, druiven en wijnmakers en natuurlijk veel geschiedenis van het mooie Hongarije.
Na afloop van de wijnproeverij blijven de wijnen natuurlijk staan, zodat iedereen nog op zijn gemak van de favorieten kan genieten. Enthousiast geworden? Neem dan contact met ons op via 06 22045859 of mail naar info@wijnuithongarije.nl.
Overzichtsproeverijen in en rond Breda
Regelmatig organiseert Wijnuithongarije.nl Hongaarse overzichtsproeverijen in en rond Breda. Wijnliefhebbers kunnen zo`n 20 verschillende Hongaarse wijnen proeven en genieten van diverse heerlijke hapjes.De toegang is gratis, maar je dient je wel vooraf aan te melden. Meer weten of aanmelden voor de volgende? Stuur een email via het contactformulier of mail naar info@wijnuithongarije.nl of meld je direct hier rechts aan op de maandelijkse nieuwsbrief.Lees meer

